Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERÁRKO EXO TERA

Ajoj, zajímal by mne váš názor. Uvažuji nad koupí tohoto terária pro python regius, terárko se mi zdá fajn, cena v normě, ale mám obavu, jestli plast třeba na zámku na vršku terárka časem a rosením nezkřehne a neztratí funkčnost, co vy si myslíte, nemáte někdo doma? :-) Mám dovolenou krajťuldu po dlouhých bojích, přítul se jich straní a nerada bych, aby se potkali v posteli :-D:-D:-D:-D

ni nyni si nejsem jistej ale exo tera je clekem podle meho kvalitni firma, ale kdyz regiusku tak alespon 100x50x70 a hlavne jak rikas ze je to nejake umele.... tak aby to melo kvalitni vetrani ze zdola i na vrchu nebo ze stran aby to vetralo.... a cirkuloval vzduch....

pokud nekdo chce opravdu kvalitní terárium stou nejlepsí kvalitou vetrání tak se podívejte jak se to delá v holandsku na www.pitviper.nl já sám uz delám tyto terária taky a nemá to chybu jen cena termostatu je ale 1500kc ale pokud deláme neco kvalitne tak to asi neco stojí ne? a pokud budete chtít informace tak me napiste na zmijak80@seznam.cz

ahojky já mám tyto terárka 2 jak pro hroznýše královského,tak i pro hroznýšovce duhového.Má to dvojodvětrávání,můžeš na to koupit i zámeček ale je naprosto zbytečný,alespoň podle mě.:!: Já jsem s nima náramně spokojený jsou levné a velice dobré.Ze své zkušenosti ti to můžu doporučit.;-)

ty terária jsou hrozná :-/pozadí je jen natrený polystyren a ta konstrukce po mém proskoumání v obchode kde pracuji je taky hrozná není prece to co je hezké pokazdé dobré a nebo ano?spís si nech udelat terárium porádne od nekterého z nasich výrobcu a to tak ze ho udelají presne tak jak je potreba pro to dané zvíre napríklad teraechis delá celkem dobrá terárka a nebo terária vipera a pd. ale ne napríklad terária placzek která jsou delána na kvantytu odkaz na stránku tera echis je www.teraechis.cz a na terária vipera www.vipera.wbs.cz a jiste naleznes i jiné dalsí :-)

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno. Zajímá mne na kolik vyšlo kutily postavit si vlastní terárium. Jednalo by se o terárium pro dvě korálovky tzn. cca 95x50x50. Případně zda byste mi mohli poradit i nějaký ten postup. Něco jsem si už našel, ale člověk se vždy dozví něco nového. ;-) díky.:-)

Já mám terárko z OSB desek 100x50x75 a vyšlo mě sakumprásk na nějaké 2200Kč. Hlavně jestli budeš dělat terárko z OSB desek a necháš si nařezat desky na míru , nezapomeň počítat s překrytím desek, ať pak jako já neodřezáváš 1,5cm z poloviny desek:)):))....První si všechno pořádně rozkresli a promysli než se do stavby pustíš a jinak už je to pak jednoduché. Na míru nařezané desky sešroubuješ jako stavebnici, vlepíš lišty na posuvné sklo, vykachlíkuješ dno, přídáš nějakou elektroinstalaci, vytvoříš vhodné prostředí a vsadíš skla a hotovo....hlavní je mít vše dobře promyšlené;-);-)....můžu vlastní stavbu terka jenom doporučit- nevyjde na takové peníze jako kupované a člověk má pak i dobrý pocit, že něco vytvořil;-)