Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlékání

Dobrý den, našemu hadovi se začínají ,,zakalovat" oči, prý je to tím že nastává svlékání z kůže, chtěla bych se zeptat co máme dělat aby svlékání proběhlo v pořádku?Děkuji

Snese to, ale proč ho naštvávat, když můžete porosit zbytek terária. Důležitý je, aby byla v teráriu v období od zakalení do svleku vyšší vzdušná vlhkost, nejlépe i nějaký vlhký kout. Hroznýš, pokud má dost velkou misku s vodou, tak v případě malé vlhkosti zaleze celý do vody a pomůže si tak a málokdy se u něj stane, aby se svlékl špatně.