Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s potravou

Dobrý den.potřebuji radu,mám mládě Elaphe guttata(asi 30 cm) a už skoro 3.týden nechce žrát.nevím jestli se mám strachovat,nebo jestli to i u mláďat bývá normální.před tím žrala "jak divá" a teď nic.teploty má 24°C na teplejší straně(+topný kámen) a 22°C na straně druhé takže v podmínkách by problém být neměl.dnes sem jí zkoušel dát holátko ale ona ho jen zkoumala,"ryla" do něj hlavou a vypadalo to spíš jako hra něž že by ho chtěla slupnout.....
Změna kategorie, původně: Jedovatí hadi (GG)

no,ono přímo pod žárovkou je kolem těch 27°C a ještě ten topnej kámen na kterým se občas vyhřívá.já mám teploměry na bočních stěnách a ten na teplejší straně je tak 20cm od žárovky...

nechal jsem jí ho v terarku a po hodině je holátko pryč!:-)nechápu proč ho zbaštila až teď po tolika dnech(asi chtěla počkat až bude tma....)ale hlavně že už má zase chuť:!:Děkuju (Vlaďkovi a Krokodýlovi)za snahu pomoct!mějte se