Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská

Dobrý den.Prosím o radu,jak velké terárium potřebuje krajta královská?Přečet jsem si hodně článků,knížek apod.ale velikosti terárií se liší tak prosím o radu.Předem děkuji za odpovědi.

Nechtěl sem zbytečně zakládat nové vlákno...jestli to někomu vadí tak předem se omlouvám:-[...chtěl sem se zaptat jak často by se měla měnit voda v nádrži pro regiusku? Vím, že jestli ji nějak znečístí]:) tak hned, měl sem na mysli obyčejnou výměnu...každý den mi to přijde dost zbytečné.

No konkrétně pro krajty, které jsou poměrně těžké a plastovou misku snadno převrhnou, bych doporučil ty kameninové s glazovaným povrchem, sehnat se dají v květinářství nebo zahrádkářských potřebách nebo je už přímo pro zvířata mají ve zverimexech atd. Mají jedinou nevýhodu a to je hmotnost a zvlášť u větších rozměrů těžší manipulace, ale pokud nemáš 30 terárií, tak to jde.