Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ještěrkovec pruhovaná

Koupila jsem si ještěrkovce a potřebuji poradit. Za jak dlouho mi doma začně jíst. Mám ho doma 3 den a zatím nic....Nabízela jsem mu holátka, banán a jablko...mám ještě něco vyzkoušet a nebo počkat. Jěštěrkovec na mě působí velmi flegmaticky...dá se vůbec ochočit? Jak velké terarko potřebuje? Čeho se mám vyvarovat? Děkuji za rady:-)))

Tak já mám tedy g.major major, ale co stravy se týče, tak spořádají relativně všechno, hlavně ta moje samice, takže pozor na to, aby nezačali tloustnout. Jablko, mrkev, pampelišky, holátka, saranče, kočičí konzervy ve vlastní šťávě, víno...

Jak už psal krokodýl tyhlepotvůrky potřeují dostatek prostoru.

jo to ano ale psal ýe neví jakého ještěrkovce tak jsem nabídl tohoto když je ochočenej a výborný zdravotní stav

aha :-D já myslel že to má být zrušený až od ledna nebo ne? a docela mi to vadí pač každý zvíře co mám mi muselo přijít ČD kurýrem

No jo, to jsem si přečetl, nejsem magor. Jenže ta velikost je poněkud mega....na netu jsem se různě dočetl, že pro pár až 3 ještěrkovce je ideální terárko 120x50x50cm, já bych měl jen jednoho a o velikosti terárka pro jednoho jedince se nikde nepíše....no a zdá se mi moc, když jinde doporučují pro 2-3 120cm a tady zas 150cm asi pro jednoho, tak jsem chtěl poradit zda pro jednoho stačí 80x50x50 nebo ne. Díky.