Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka červená

ahoj, potřebovala bych vědět čím to je, že se mi 2-letá užovka svlíkla 2x za měsíc. nějak se mi to nezdá, měla jen jednu myš. předem díky za odpověď

Má zkušenost je taková, že k opakovanému svleku v krátkém intervalu dochází když se venku zvednou teploty ke 30 st.C atím pádem pokud neubereš na teplotě v terárku se teplota zvýší i v teráriu. Příště už to bude určitě zase v normálu.

ahoj, nechci zakládat nové vlákno tak písu sem. Mam uz uzovku 5 týdnu, kazdý týden jí dávám mrtvé holátko.Ale jeste se nesvlékla, pred dvouma dnema se mi zdálo ze má trochu m zakalené oci, ale dnes je jak drív. je to normální?

Neber to spatne, ale neni pro dvouletou guttku jedna mys za mesic trochu malo? Nejsem pro prekrmovani, ale moje dvouleta je akorat pri 3-4 mysich mesicne. Nedavam ji nejaky vyzrany macky, takovy stredni. Pri takovymhle mnozstvi krmeni by se muj had svlikal jednou za uherak... Neporanil si nekde kuzi? Taky to vidim na ty roztoce... Mrkni po bilych nebo cernych teckach na hadovi a v misce s vodou. Kdyztak tu nekde najdes vlakno jak se jich zbavit a na co dat pozor.

ahoj, víte jak sem psal ze uz se svlíkla, tak hned vecer(ve stredu)nez sem jí stihl dát hole(dávám jí ho vzdy v nedeli, ale slysel sem ze se ma po svlíknutí taky dát)my zdrhla mezi soupacíma dvírkama.Ctyri dny byla fuc, az dnes v nedeli sem rozsvítil a videl ji na rozdvojce u skríne. Vzal jsem jí do ruky, nesl jí do terárka a ona po me vyjela(zasycela a prudce skubla proti druhé ruce, ale nekousla).Je jí neco pres mesíc a tak trikrát týdne jí vyndavam aby si zvykla a nikdy po me nevyjela. myslíte ze ted muze byt agresivni, nebo bude zas v poho jak driv. Mam ji stale vyndavat?diky