Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užovka červená

ahoj, potřebovala bych vědět čím to je, že se mi 2-letá užovka svlíkla 2x za měsíc. nějak se mi to nezdá, měla jen jednu myš. předem díky za odpověď

ahoj, víte jak sem psal ze uz se svlíkla, tak hned vecer(ve stredu)nez sem jí stihl dát hole(dávám jí ho vzdy v nedeli, ale slysel sem ze se ma po svlíknutí taky dát)my zdrhla mezi soupacíma dvírkama.Ctyri dny byla fuc, az dnes v nedeli sem rozsvítil a videl ji na rozdvojce u skríne. Vzal jsem jí do ruky, nesl jí do terárka a ona po me vyjela(zasycela a prudce skubla proti druhé ruce, ale nekousla).Je jí neco pres mesíc a tak trikrát týdne jí vyndavam aby si zvykla a nikdy po me nevyjela. myslíte ze ted muze byt agresivni, nebo bude zas v poho jak driv. Mam ji stale vyndavat?diky