Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá

Prosím poradťe asi před týdnem jsem přestěhovala Agamu do většího terária kde má stejné podmínky snad jen teplota habruje o 3-4 stupně míň,a od té doby nevyloučila žádný trus přestože potravu přijímá předtím se vyprazdňovala každý den a pozoruju na ní i úbytek aktivity.Předem díky.

ani s tím trusem se nemám strachovat týden už mi příjde docela dost.ještě jeden dotaz mám regiusku a každých 14 dní posipávám myši Nutri mixem a nyní mi nabýzejí nějaké kapky do vody /vitamíny/ tak nevím co je vhodnější a jak často dávat tito vitamíny.Moc díky