Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční

Pořídila jsem si roční samičku, byla v horším výživném stavu. Ted ji mám pátý den a ona pořád nežere, nevím jestli je to normální. O potravu vůbec nejeví zájem. Za radu moc děkuji

A cvrčky podáváš z ruky? nebo volně pobíhají. Pokud volně pobíhají, zkus gekončíkovi pomoct v lovu tím že odstraníš překážky, kde by se cvrčci mohli schovávat. Když kolem něj budou po terárku pobíhat sem tam 2-3cvrčci, uvidíš, že gekončíkovo pozornost nakonec upoutají. pokud krmíš z ruky v tom může být problém kvůli tomu, že na to není zvyklá.

Ahojky,

mám jen malý dotaz týkající se gekončíka. Chci si ho pořídit, ale nevím jestli když bude jen jeden nebude smutno:-)Je lepší je chovat víc kusů. V tom případě bych musela asi volit dvě samičky že jo. Kluk by nedělat dobrotu, ale nebudou se dvě holky taky prát??? Díky za odpověď Kamila