Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myši

Dají se už koupit ve zverimexu mrtvé myši? nebo jakákoliv takováto mrtvá potrava pro hada?

Ono možná ani moc lidí neví, že je maj. Pokavaď se zeptám u nás na holátka, tak samozřejmě nejsou. Pokovaď položim otázku, jestli maj mražený holátka, tak to už je jiná. Bo mě ještě zaskočila jedna odpověď, pani mi nabízela březí myš a že prej jí mam zas přinýst až budou malý :-). Jinak v dalšim zveráku pani holátka mražený má, ale bojí se na ně šahat, člověk si je musí naložit sám :-). Ještě dodám, že se jedná o ČB.