Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vitamny u želv

Dobrý den!
Potřebovala bych poradit s vitamíny pro suchozemské želvy. Jak často je podávat( mám 3 roky starou T. marginata), a jaké a popř., které doporučujete, a kde s edají sehnat. Ve zmerimexech o tomto problému nemají ponětí a každá literatura doporučuje něco jiného. Děkuji všem za případné rady!

Ahoj, mela jsem Reptivite od Zoo Med a ted mame TNT odsud: catalog Podavam zridka, max 2x nebo 3x tydne na namocene listky - aby se to hned nesesypalo. Jen lehce poprasim nebo otru co je na spicce lzicky. Oba vyrobky jsou totiz moc jemny prasek.