Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Subcaudálie

Zdravím. Už jednou jsme tu řešili subcaudálie při určování pohlaví. Byli by jste moc hodní, kdyby jste u svých zvířat, kde jste si jistí pohlavím, spočítali subcaudálie. Udělal bych si jen tak nezávislý soupis. Něco ve smyslu Python regius 0.1 35 subcaudálií. atd. Díky moc.

loading...

Python regius 1.0 - 35
Python regius 0.3 - 31,31,30
Boa constrictor (údajně 1.0 - "prohmatal" p. Böhm) 55

A konečně 0.0.1 Elaphe carinata. Dnes jsem spočítal na svlečce 96 štítků. A na svlečce nebyli hemipenisy. Prý to má být "asi" sameček. Koukám,že tady se sondě určitě nevyhneme,jelikož bychom rádi dopárovali.

Pseudelaphe (Elahe) flavirufa pardalina 1,0 - 128
Pseudelaphe (Elahe) flavirufa pardalina 0,1 - 118

Elaphe bimaculata 1,0 - 70
Elaphe bimaculata 0,1 - 66
Elaphe bimaculata 0,1 - 62
měsíční mláďata (sondovaná mou osobou)- počet může být o nějakou tu šupinku jiný, protože zvlášť konec ocásku byl na počítání hodně "zajímavý" a svlečku jsem měl pouze u jedné samičky a jako na potvoru byla špička ocásku utržená, přesto jsem se snažil dojít pečlivým několikerým počítáním k nějakému víceméně přesnému číslu:
Elaphe bimaculata 1,0 - 72
Elaphe bimaculata 1,0 - 74
Elaphe bimaculata 0,1 - 64
Elaphe bimaculata 0,1 - 63