Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská

Dobry den.Chci se zeptat mam krajtu kralovskou,dnes jsem ji koupil ma asi 40cm.mam ji v terarium 60x30x30 cm.jak dlouho tam vydrzi?

no chci ji tam nechat tak půl roku.Myslite ze uz bude sama zrat,kdyt ma tech 40cm?je i docela vypasena a prodavacka mi potvrdila ze uz sama zrala(ukazovala mi i blok kdy naposled zrala.krajticka je docela ziva plazi se porad po terarku