Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dopadla marginata a poděkování.

:-DZdravím všechny želvaře a lidé okolo želv.Před časem jsem měl problém s tří letou marginátou nežrala byla apatická a zalepené oči po vyšetření u pár veterinářu kde všichni chtěli jen píchat atibiotika a vitaminy jsem se obrátil přes internet na zkušenější želvaře.Odpovědel my pan Jetmar(KHOR)kde my radil co mám zkusit a jak na to.Jak sám řekl u želv je to na dlouho každé lečení ale podařilo se je to dva a pul měsíce po prvnim zjištění že není něco v pořádku se želvou.V dnešní době už je želva zpět ve výběhu a čilá ještě víc než když jsem jí koupil.Želv vlastním víc a už pár let se okolo nich motám.Zatim jsem nemusel žadnou léčit a tak jsem nevěděl co vubec s ní.Letos jsem se dočkal i mladých od stepních je to nadherná odměna vidět ty prcky jak se klubou a pak i rostou příroda je mocná čarodějka ale nic s toho by se my nepodařilo bez rad a zkušeností těch zkušenějších.Tak že mockrát díky pane JETMAR(KHOR) ale i těm ostatním jako je sysel, krokodýl a ty další!!!!!![/b]A doufám že nám budete dál radit a pomáhat jako do ted. Ješter(lukas);-)

Nestačim se divit :-? k čemu jste se tu až dostali z mého poděkování.Jen doufám že se dozvím kde zakoupit tu knihu :-D.Je pravda že kolikrat se člověk v kníze dočte takové nesmysli že by někomu rozbil :x:. tak držim palce at to dopadne a doufám že budeme informování o stavu knihy.Jinak omluva khorovi zato jestli mně ted prokliná ]:( že jsem to spískal já.ALE v tom nejedu.A poděkování ostatním zato že ho ukecali!!!:-D:-D:-D

Teda souhlasím,že masáž na KHORa byla solidní,neměl asi jinom možnost než předběžně slíbit.Každopádně se přikláním k názoru,že je to SUPER a doufám,že pokud se to opravdu zrealizuje,tak se to dozvíme,než to bude rozebráno.Protože to na beton rozebráno bude.:))Takže psaní zdar!!! a pevné nervy s námi všemi :puff: