Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmije gabunska

Dobry den.Koukal jsem ,ze tu neni zadne vlakno o zmiji gabunske,tak jsem si dovolil zalozit nove vlakno.mam jen takovy dotaz.Jde zmiji gabunske odstranit jed?

To samozřejmě lze, ovšem je to u nás protizákonné (zákon o týrání zvířat) a už vůbec nechápu proč byste chtěl mrzačit tak impozantní zvíře. Pokud máte strach z jedovatého živočicha, tak si ho nepořizujte.

Přesně tak:!:Nechápu jak se na takový věci může člověk vůbec ptát,natož na ně myslet.Taky se mi jedáci líběj,ale mám dva kokršpaněli a naši by to asi nerozdejchali,kdyby zmije prchla a nekoho doma uštkla.Takže si o nich nechám zdát,ale mít je doma za takovouhle cenu!To snad né]:(

...už podle otázky se pozná,co jsi za vola !!!! to je jako by si tě rodiče pořídili a abys na ně nebyl hubatej,tak ti vyříznou jazyk a uříznou ruce,abys jim nemohl vrátit facku....Když ti vadí,že tě jedák může rafnout,tak se do něj neser!!!!!!!!!

No tak zrovna vyhledavac mi nasel 3 fotky z toho 1 nefunguje ale to je jedno, je to vase vec ale ja jsem nazoru ze fotky patri do pochlubte se a ne sem.;-) Navic sehnat fotky chovatelu tejtech hadu urcite neni zas takovej problem, staci prosmejdit internet... radsi zase jdu, nez me nekdo ukamenuje.