Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Razítka- Pochlubte se :-)

Jelikož i kousance k chovu hadů a plazů vůbec neodmyslitelně patří, zakládam tohle vlákno kam můžete vkládat fotky razítek od vašich miláčků. Doufám, že nejsem sám komu se to tu a tam stane ;-)

[razitko4.jpg]
A detail ]:)
[raz%C3%ADtko5.jpg]

Taky mě zajímá jak často se to stává ostatním chovatelům, proto to spojim s anketou ;-)
Volil jsem variantu "B".....zatim, ale pomalu se z toho stává pravidlo, hlavně u tmavky :))

pokr. http://tera.poradna.net/q/view/83411-pochlubte-se- razitka-ii (MadMike)

To bych neřekla, že umí vousatka vyrobit takový kousanec. Jednou mně kousnul do prstu kamarádčin gekon obrovský. Utekl jí z ubikace a nikdo ho nechtěl chytnout, protože hodně kouše. Já ho chytla holýma rukama a samozřejmě mně kousnul. Vydržela jsem to a nepustila, ikdyž na mně kvákal a dost mně to bolelo - šel do terárka, dareba. Bohužel nemám fotografii, protože je to už nějaký ten pátek.