Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pokousání hada myší!!!!

:.(prosim poradte mi rychle co mam delat,jako vzdy sem krmila sveho hadka a odesla jsem na 15 s tim ze kdyz prijdu bude mys sezrana ale nebyla,,je to skakavka a necekala bych ze mi pokouse hada:.(prisla jsem a mys sedela na hadovi a kousala, ma ted takove 3 vyzrane mista bez supin!!:.(mam s toho ulne slzy v ocich,az brecim..prosim napiste mi rychle jestli se to zahoji..jinak to NEPREZIJU:.(prosim prosim ani nevite jaky mam strach..uz je zpatky v terarku a chova se normalne.. a tu svini mys hodim guttce ta si s ni poradi...prosim poradte!!!!!!!:.(:.(

no prave ze ona lezi porad pod substratem:-/ uz od zacatku, ale ja mam bukove stepky:-), myslim ze horsi by bylo kdybych mela jemny sterk nebo pisek..kdyz si ted ctu to moje vlakno tak se mi chce smat:-Dale ja vcera byla opravdu v soku:.(ja jsem myslela ze to neprezije ten hadik to bych pak ani ja:-/tak dik!!