Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doba krmění

Jak dlouho vám trvalo nejdelší krmení hada? Sedím teď u megie (krajta královská) ...... dostala výjmečně černou myš a trvá to už 2 hodiny ---- zaškrtila ji hned, ale teď nemůže najít hlavu :-D (dostávala jen bíle myši tak to asi bude tím (takže černou myš už ne)) .......furt ji kouše do břicha a nebo do krku .... a po chvilkách dává oddech

Proč? Má snad myš nebo potkan menší práva než kočka? Zkrmená kočka je rozhodně užitečnější než toulavá;-). Jseš moc útlocitný/ý(?). Koček a psů jsou plné útulky. Ten kdo si pořídí zvíře a pak ho vykopne nebo na něm dělá nějaká zvěrstva, ten je chorý, ne ten, kdo jen krmí hada. Jsem snad chorý, že jím vepřové (a prase je sakra inteligentní zvíře) a co ty? Jsi vegetarián? Tak nikoho nesmyslně neodsuzuj.