Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trucka

Dobry den,mam suchozemske zelvicky parecek a potreboval bych koupit inkubator,ale nevim jaky,jestli mokry nebo suchy?dekuji za odpoved,Tomas

Pokud bude dobře udělaný, tak na tom nezáleží, každý má své přednosti a nevýhody, ale fungují oba typy. Proč ho kupuješ? Výroba má mnoho výhod - nižší cena, velikost podle sebe přesně na míru, zábavné kutilství;-), zabití nudy.... a nakonec sladká odměna, když to funguje.