Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otrava??? akutníííííííí!!!

hojte...nastal veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelký problém.... od dnešní půlnoci mi malinká guttka nereaguje na žádný podnět, zmítá sebou v křečích a dýchá tlamičkou...někdy je trak dezorientovaná že se plazí po zádech:.( moje obsoleta je s ní v terárku a začalo to u ní dneska ráno...:.( dal jsem je do novýho terka na sklípkana... předtím jsem včera vyčistil terárium, vše vydesinfikoval a na dno dal lignocel...a úplně předtímjsem obsoletu zbavoval dvou přisátých parazitů za pomoci trošky arpalitu... myslím že arpalitem to nebude, guttka s ním nepřišla do styku... vpravil jsem do nich trochu vody aby nedošlo k dehydrataci... stav u guttky trvá zž asi 10 hodin a u obsolety asi 4...prosím poraďte, je to veeeeeeeeelmi akutní, díky:.(

Škoda, šance je, dokud nedodýchají, u hadů je ten rozdíl mezi životem a smrtí minimální, pokud by to po přežití mělo nějaké následky, tak mrazit se dá vždycky. Bohužel jsem taky četl až ve chvíli, kdy už bylo pozdě něco řešit:x:. Pro příště je to škola (drsná, ale to nezapomeneš).;-)