Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fučení hroznýše

Ahojte všichni chovatelé!prave prisel bracha s tim ze mu hroznys funi:-/jak tam chce dat ruku tak zacne funet a trochu otvirat tlamu.nechce ho kousnout?.nevite cim to muze byt?kdysi to nedelal..ja myslim ze to bude asi stresem..ale jak uz ho ma v ruce tak uz je klidny a nefuni...tak dekuji:-)

Hroznýš se pouze brání a nechce mít žádného vetřelce ve svém terku.Syčení(nebo i fučení) a pootevřená tlama , to vše jsou příznaky obrany.Když už ho má v ruce tak si myslí že je pouze větev a nepředstavuje pro běj žádné nebezpečí...;-)

No tak to ja žadny fučeni ani syčeni zatim nezažil..ta ma agresorka vždy šla totiž hned na věc-esičko a brutalni vystřely do skla! ::) Jeden čas jsem dokonce musel terarko přikryt aby se mi neumlatila. Sameček byl super pohodař ktery měl vždy vše na haku ale z te frajerky jsem byl jeden čas uplně nešťastnej :-| Ale ted už se naštěsti uklidnila... :))