Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem už po druhé mě krajta tmavá vyzvracela potravu po 3 dnech co byla v ní... co s ní je???

dobrý den máme krajtu tmavou a dostala po dost dlouhé době velikého králika, jsou ji necelé 4 roky a měří okolo 3 metrů, a po dvou dnech ho vyzvracela, nechal jsem ji dva dny klid a dal ji morče protože jsem měl strach že králík byl moc velikej a dnes což je po 2-3 dnech vyzvracela i to morče a asi ji nebylo moc dobře protože celý terárko, respektive skla byla zamazaná jak sebou asi šila, Prosím poraďte co s ní může být... díky moc martin nebo mě prozvoňte na 608/939323 a já vám zavolám... děkuji moc...

taky jsem tady pokoukal na různé rady a mám pod ní taky ten lisovanej kokos a tak jsem tady četl že to může být problém jestli to nemůže třeba mít ve střevech a proto ta potrava nejde dál a vyzvrací to... nemám z toho dobrej pocit vůbec, máme ji skoro 4 roky a fakt nerad bych o ni přišel... to se nechá nějak vyčistit ty střeva nebo se dá operovat v případě nutnosti??? ddíky za jakou koliv informaci...