Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mrtvá krajta- varování

dnes odpoledne z ničeho nic chcípla regiuska, koupil jsem ji 13.10 na burze v Ládví od pána s manželkou a malou holkou. Od začátku byli problémy, musel jsem jí uměle nakrmit, pak se pár dní zdálo že pookřála a bylo to jen zdání. Stejný zážitek s tímto chovatelem mi popsala werča, myslel jsem že budu mít víc štěstí. Dostat ho dnes do rukou, tak nevím.

Jo, vážím si chovatelů, ale je chovatel a chovatel, kdo vědomě lže jen proto aby za každou cenu prodal, uvádí kupujícího v omyl, využívá babylonu na burzách podle mně není chovatel, jen pouhý kšeftman, a to jsem ještě slušnej!jo a navíc jestli jsem dobře četl tak na poslední burze v té přepravce měl už nějaké uhynulé, a nebyl je schopen ani vyndat, to byli asi ty, co mu zbyli od minula, docela hustý!

Taky jsem nechtěl, aby to vyznělo, jeko že je to tvá vina, ale jako varování před zbrklým nákupem na burze. Sám dobře vím, že poznat zdravotní stav zvířete v podmínkách na burze je téměř nemožné a tak to bude stále o důvěře mezi prodávajícím a kupujícím.
V souvislosti s tématem "CITES" mě napadá, jak bys bez dokladu o koupi doložil původ kdyby u vchodu stála ČIŽP?