Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos želvičky

Dobrý den.
Mám dotaz ohledně převozu želvičky. Bydlím totiž přes týde v Praze a o víkend jezdím domu (půl hodiny autem, hodina busem)Moc se mi naši malou želvičku nechce nechávat celý víkend samotnou, tak by mě zajímalo, jestli ji můžu vozit s sebou? Samozřejmě bych ji vyrobila totožné terárium. Je to pro ni nějak hodně náročné? Díky za odpovědi.

mě se právě zdá, že blbě snáší to, že je tu 2 dny sama...

Já bych řekl, že jí to je celkem šumák, když ji před odjezdem naložíš něco k snědku, případně, když bude mít v teráriu nějaké pěkné jemné seno, tak to v pohodě a bez stresu vydrží. Naopak od neustáleho stresování ze změny prostředí a převozů sem a tam. Želva opravdu není miminko ani štěňátko. I kočku, křečka nebo papouška doma lidi přes víkend nechají beze strachu.

Souhlasím, želva je zvíře, kterému je úplně jedno, u koho bydlí, jestli někdo doma je nebo není. Je spokojená, když má sluníčko a jídlo. Nechci, aby to vyznělo blbě, ale kdyby tě už nikdy neměla vidět, tak jí to bude úplně jedno ;-)
A ten převoz snášejí želvy opravdu špatně..