Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš demerilův

zdarec chtěl bych se zeptat kolik asi stojí mládě tohohle hroznýše na ifauně jsem ho viděl za 700kč,to se mi zdalo docela málo nebo snad ne?

Zdravim,

nerad vam zasahuji do vasi "rozbourene" diskuse, ale podle toho, co tady pisete mam asi problem :-) Koupil jsem Hroznyska od jiste slecny, ale nic jsem k nemu nedostal (krome krabicky na prepravu ;-)). Takze nemam zadne smlouvy, ani zluty papir... to je asi problem, co ? Jde to nejak resit, nebudu mit potize u veterinare ?

Diky za pripadne odpovedi

pizzamen