Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Burza BVV Brno 25.11.2008

Kdo z vás bude zítra na Burze v Brně? Co budete prodávat? Nebude tam čistě náhodou někdo, kdo by na 100% určil pohlaví Python regius? Rád bych tam koupil mastomyšky k založení chovu - budou? Předem děkuji za všechny odpovědi.

loading...

Budu tam mít Sklípkany:Brachypelma smithi 3.svlek 150 kč,Davus fasciatus 1.svlek 80 Kč,Psalmopoeus cambridgei 2.sv 50 kč,Nhandu chromatus 3.svlek 80 Kč,Hysterocrates hercules 6.svlek 250 kč,Pterinochilus murinus usambara 2.svlek 80 kč,Chilobrachys huahini 4.svlek 120 Kč,G.rosea red 0.1 adult 350 kč
Žabky: Dendrobates auratus 3-4 cm 600 Kč:-)
www.sklipkani.kvalitne.cz nebo 728 235 6268-)

dnes to bylo šílené,kolem desáté lidí jak much ani se nedalo procházet.Zboží a zvířat taky mraky.Měli by přemýšlet o jiných prostorách,nebo aspoň povolit prodej i v tom vestibulu jak se kupují vstupenky.Navíc po deváté byli totálně vykoupení cvrčci,což mě zklamalo.Tak sem dotáhla šváby.Uvidím jestli jim to bude chutnat.;-)Gekončíci už je mají v sobě ale chamíci nevím nevím....