Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Burza BVV Brno 25.11.2008

Kdo z vás bude zítra na Burze v Brně? Co budete prodávat? Nebude tam čistě náhodou někdo, kdo by na 100% určil pohlaví Python regius? Rád bych tam koupil mastomyšky k založení chovu - budou? Předem děkuji za všechny odpovědi.

loading...

dnes to bylo šílené,kolem desáté lidí jak much ani se nedalo procházet.Zboží a zvířat taky mraky.Měli by přemýšlet o jiných prostorách,nebo aspoň povolit prodej i v tom vestibulu jak se kupují vstupenky.Navíc po deváté byli totálně vykoupení cvrčci,což mě zklamalo.Tak sem dotáhla šváby.Uvidím jestli jim to bude chutnat.;-)Gekončíci už je mají v sobě ale chamíci nevím nevím....