Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Poraďte jakýho papouška

:-DChtěla bych si pořídit papouška:-Dale ještě nevim jakýho.....budu moc šťastná za vaše názory;-) poraďte, jakýho papouška by ste si pořídili vy. Předem moc děkuju za dopovědi.
Užívejte si vánoční svátky a mějte se krásně

Pápá:-)

radili jsme v prosinci, je konec srpna - zamykám (Kurt)

hele já ti radím agapornise fischeri jsou totiž k zulíbání fakt ti radím veliceeeeeeee dobře!!!!!jestli chceš tak ti můžu poradit co a jak s agapornisem!!!!jsou fakt rozkošní:-D:-D:-Dopravdu radím ti dobře;-)a kdyby ses rozhodla pro toho agapornise tak se mi ozvi na e-mail:hamidi.aneta@seznam.cz papa:-)