Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmeni

Jak vlastne casto zerou pralesnicky a rosnicky... cetl jsem ze kazdy den nebo obden, ale dle
meho krmeni jsem zjistil ze ta k 3x a pak tyden nic.. vubec nezerou ani nemaj chut lovit a to se opakuje porad do kola.., je to bezne ???

I ja se pridam se svou troskou do mlyna. V sobotu jsem na burze koupila 2cm velke mladata rosnicky harlekyna, s tim ze jsou to nenarocne a zrave zabky vhodne pro zacatecnika. Samozrejme, nabizenych neletavych octomilek se jeste ani netkly :.( Objednala jsem mikro cvrcky - myslite ze jim budou vic chutnat nez ty octomilky?

v cem rosnicky mas..a jak krmis??jaky pro ne mas podminky(vlhkost , teplota)??? je pravda ze to jsou velice zrave zabky(ty octomillky sou pro tak maly zabky ideal...nemas je v moc velkym terarku?...zkus dat rosnicky do mensi plasovy krabicky a soupni jim tam ty octomilky nejlepe vecer (ve tme) mely by zacit bastit

Mam je v terarku 35x25x25, na dne vlhka bunicina v silne vrstve, keramicka miska s vodou (hloubka 2 cm), rosliny anubias a potos na splhani. 3x denne rosim, teplota pokojova. Octomilky jsem proste vzala a vysypala do terarka. Dobre - zkusim je dat na noc s zabkama do nejake mensi krabicky ;-)

jo rozutecou..jak si napsala že je tam sypes..tak sem si to představil dost realisticky(zasypany terko octomilkama)... dale je dobrý mít v terarku zadní stěnu z nějaký tý přírodniny..a nejlip i boky....třebas podlepeny černym papírem......aby se cítili víc v bezpečí...věřim že začnou žrát o 106...až vyrostou tak ideální rozměr terárka pro pár je 70x35x45(dxšxv)

Tak zabky rozdeleny do DVOU lahvi, natrepala jsem jim tam mikrocvrcky.
Na stenach te puvodni lahve bylo par hovinek, dala jsem je pod mikroskop, samozrejme masivni zamoreni strevnimi hlisticemi 3-[ a pak se divim ze nezerou.. :x: Nicmene v trusu jsem objevila hlavicky a kridla octomilek, takze asi nektere zabky zerou a jen se tvari ze ne.

holky mají taky harlekýnky a s krmením máme stejnou zkušenost. Momentálně se chtějí rozmnožovat a my nemáme žádné informace, jaké podmíky pro chov...Ohledně krmení - čím krmíš? My teď cvrčky a přes jaro, léto kobylkami.
Ahoj Katka a Kája