Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta kralovská

Ahojte všichni
můžete napsat, jak dlouho trvá než se vám svleče krajta královská od zakalení očí? Jsem začátečník a nechci něco prošvihnout. Jinak rosím 3xdenně. Děkuji
Změna kategorie, původně: Začínáme (GG)

Važeni přatele,tak jsem se opět přesvědčil jak jsou zverimexi stašna věc.zrovna sem jeden navštivil a nestačil se divit,maj tam krajtu kralovskou v žalostnym stavu,krajtička ma zhruba 40 čisel a je v prostoru tak 3O na 3O,jako substrat prašnej pisek,mini miska na vodu,navic sucha,dvě uschli kytky.Krajta samotna ma na sobě cary svleku.Když jsem to řikal prodavačce tak na mě ta pi... vyjela,že to prej neni moje věc atd.jistě to znate.Navic cena krajty a ted se držte 2500Kč.

Teď se trochu vnutím ale počítám že všichni tu chováte krajty královské .Začátkem léta bych si 1 chtěl pořídit,neplánujete někdo mladé.Popřípadě můžete mi zaslat kontakt na chovatele.Canis.dei@seznam.cz