Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno T. hermanni a chameleon?

Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o soužití T. hermanni a chameleona jemenského v jednom teráriu. Je v tom nějaký problém? Samozřejmě by terárium bylo dostatečně veliké. Chtěla bych si právě pořídit chameleona a mýt je s želví pohromadě, ale nejprve bych chtěla slyšet názory odborníků. Ještě dodám, že želvička je ještě mláďátko (má 5,5 cm a chamík by byl taky mládě). Díky za reakce...

Potřebuje hlavně dobře větrané terárium, takže voliéra je ideální, ale zase ne tam, kde je průvan, zároveň můžete dostatečně rosit (napájet) aniž by se zvedala příliš vlhkost, taky se ve voliéře lépe udržuje větší rozdíl teplot od lokální okolo 35-38 po nejchladnější místa okolo 20 st. Nemusí být zrovna voliéra, stačí terárium z jednou boční stěnou a stropem z pletiva. Ideální je kvůli krmnému hmyzu kovové muší pletivo.