Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pohlaví leguánů

Hledala jsem ale marně...Mohou žít dva samci společně aniž by si ublížili?Neznají se dlouho,jsou spolu asi 2měsíce a jsou úplně v pohodě.Žerou spolu,vyhřívají se spolu a oběma jsou 4 roky.Jeden je 100%samec ale ten druhý, to si pohlaví asi bývalý majitel jen myslel.Myslím si že by se vzájemně napadali.Jde to nějak poznat?Výrustky na stehnech má jedem menší než druhý.Veta se sondou tu nikde nemáme.Dík poraďte.

loading...

Mě to taky připadá jako knoxvillovi (Otička, Kačenka, Bohoušek:-D), akorát já mám minimonitor, takže se mi nezobrazují celé ty pravé fotky pórů a kořene ocasu. Ale vlastně s tím pohlavím mám skoro vždycky trochu problém, pokud teda nejde o jasného maxisamce a je to jen odhad.

tak to je maglajs,dnes jsem se domlouvala v práci s doktorem a že by se zkusil podívat sondičkou ale že se musí přispat,to se mi do toho teda moc nechce...Jinak jsou nejblíž asi až v Brně...Nevíte někdo náhodou kolik tam za to chtějí?Jsou šíleně drazí a někteří chovatelé(psů a koček) jezdí k nám na dědinu na operace protože jsou o několik tisícovek levnější...

Tak to máš pravdu,dobře se pozná jen maxisamec :-D ,muj Pepča byl jasnej už cca. ve 2 letech,je to prostě chlapák ;-).Jinak teď už v tom mám taky hokej,teď když si to pozorněji prohlédnu,tak bych asi taky dal za pravdu Knoxvillovi :puff: .Lepe by se hádalo,zda je to :beer: desítka a nebo dvanáctka :-D.