Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýši,zájem,dostupnost a vůbec....

Ahoj.
Chci se s vámi podělit o mou zkušenost.
Chovám B.C.C. a B.C.I. v různých variatách,ale mám čím dál tím více silný pocit že snad je o hroznýše nějaký malý zájem a snad i nezájem.
Ceny čistých boa letí rapidně dolů a zvířata se začínají prodávat pod cenou
že by to ani snad nikdo nečekal.
Nedělám to pro peníze ale..........
A tak mám strach že až budu mít na jaře nové přírůstky tak mi zbudou na ocet,nebo je budu muset prodat za pakatel....
Nemyslím tím přitom boa v cenách desítek tisíc (různé barevné mixy) ale obyčejné ale čisté varianty.
Tak jak to vidíte vy????
Marek.

Odkud jsi? chtěl bych nějaké mladé imperátory koupit. Ale když jsem se tady ptal na chovatele, tak mě, někteří docela ostře poslali do vyhledávače, ať asi neotravuju. Tam ale je v inzerci celkem kulové. Ještě tak kolem Prahy, ale Tady na sev. moravě nic.

Ještě vím o jednom páru Costa Rica v Ov, ale asi stejně velký, jako můj. Jinak ještě p.Hanning(někde u Jeseníku) prodává pěkného samečka imperator Cancůn. Trochu to tu sleduju a je to docela bída. Chovatelé jsou, ale řekl bych, že často neprodávají na inzerát ani na burzách. Mají své odběratele nebo vyvážejí bůhvíkam. Semtam se ale něco objeví, chce to sledovat..;-)