Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výbojka T-Rex držák

Dobrý den,
mám objednanou výbojku T-Rex plošnou 100W. A potřebovala bych poradit do čeho jí uchytit. Např. na stránkách fa Python jsem našla nějaké držáky pro uchycení, ale nikde nepíšou jestli se do ní výbojka vejde rozměrově. Máte někdo nějaký tip anebo vyzkoušeno něco konkrétního pro tuto výbojku?
Děkuji

Já je mám prostě zavěšeny ve správné výšce nad substrátem (nebo větví), buď jen na kabelu nebo u těžších zvířat na řetízku nebo lanku, nedávám je ani do květináče, aby mohly dobře odvětrávat. Používají se i takové kovové kryty, které jsou většinou dost velké a T-rexka (100W) zas tak velká není, tak ta se asi vejde do každého tohoto krytu.

Jo jo ačkoliv žena (a dokonce všeho schopná), toto jsem celkem pochopila, že plast ne ne ne. Ale děkuji;-). Nechci použít květináč, přijde mi těžký, ale zase nechci mít výbojku pověšenou jen tak, stačí pak drknutí a je to v:x:.

Ahoj,exotera dělá takové lampy z drátů už včetně keramické objímky,které se pak jen můžou obalit pletivem,ale jsou dost masivní.Je to speciálně konstruované pro keramické zářiče,a ten malý,který je teda až až velký stojí něco kolem 400-500 kaček.Jukni třeba na MIGA e-obchod,tam jsem ho kupoval já.

Nevím přesně, kde to naši elektrikáři splašili, ale my máme u silných lamp (např. 300 W Ultravitalux Osram) takové plechové "stínítka" už z keramickou objímkou a v plastu zalitým přívodem elektriky. Název na tom je "infralampa, typ S8 a S9. Mrknu jestli na tom nenajdu nějaký odkaz na stránky nebo výrobce.

no já si myslel,že když objednám malý,tak taky bude problém,ale pak mi to leželo doma,protože do staršího terka(150x100x65-dxvxh)to bylo nepoužitelný,teda hlavně opticky to bylo jako pěst na oko.Nevím přesně,jalk je velká ta vitaluxka,ale podle mě by neměl být problem.Můžu zítra udělat fotku s přiloženým metrem a šoupnout jí sem ;-).

No tak to by jsi mi vytrhl trn z paty. Koukala jsem na webu mají dvě velikosti, bohužel v obchodě jí nemají skladem abych se podívala. T-rexka už mi dorazila, takže změřím, porovnám s tvým obrázkem a uvidím. Děkuji moc předem za ochotu a za tvůj čas.:-)