Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výbojka T-Rex držák

Dobrý den,
mám objednanou výbojku T-Rex plošnou 100W. A potřebovala bych poradit do čeho jí uchytit. Např. na stránkách fa Python jsem našla nějaké držáky pro uchycení, ale nikde nepíšou jestli se do ní výbojka vejde rozměrově. Máte někdo nějaký tip anebo vyzkoušeno něco konkrétního pro tuto výbojku?
Děkuji

Ahoj,exotera dělá takové lampy z drátů už včetně keramické objímky,které se pak jen můžou obalit pletivem,ale jsou dost masivní.Je to speciálně konstruované pro keramické zářiče,a ten malý,který je teda až až velký stojí něco kolem 400-500 kaček.Jukni třeba na MIGA e-obchod,tam jsem ho kupoval já.

Nevím přesně, kde to naši elektrikáři splašili, ale my máme u silných lamp (např. 300 W Ultravitalux Osram) takové plechové "stínítka" už z keramickou objímkou a v plastu zalitým přívodem elektriky. Název na tom je "infralampa, typ S8 a S9. Mrknu jestli na tom nenajdu nějaký odkaz na stránky nebo výrobce.