Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mnohonožky

Zdravím vás a přeji hezký večer.
Mám doma páreček mnohonožek Ephibolus pulchripes. Už co jsme je koupili, se nám krásně pářili. Máme je v plastové ¨dóze¨ 25x25 a v asi 10cm-ové vrstvě hrabanky. Očividně se jim dařilo až moc a během dvou měsíců samička nakladla vajíčka. Teď mám dózu plnou malinkých mnohonožek, zatím jsou světlé a měří asi 5mm. Chtěl bych samozřejmě, aby se jim co nejlépe dařilo a všechny mi pěkně vyrostly a byly stejně krásné, jako jejich rodiče.
Prosím, moc mě zajímá. Nechat vše jak to je? Nebo přemístit všechny do větší ¨nádoby¨? Nebo oddělit mladé? Pokud máte někdo prosím zkušenost, nebo něco málinko víte, uvítám každou radu.
Děkuji mnohokrát.

Zdravím Johne. Jojo,hodťe mi sem mailovou adresu a hned jak lehce povyrostou, ozvu se. Pro ostatní, já mám běžnou hrabanku z dubiny... Vrstvu, jak jsem se dověděl nedávno (a výše:-D), mám slabší, tak přidat. Mám právě ty, které jsou na obrázku zde. A pořád se mi ¨echm echm¨ nechtějí od sebe odlepit :)). Mějte se a kdyby někdo chtěl, stačí se ozvat. Jak říkáte, v řecku mraky ale já jsem z Brna;-). Je to blížejc.

Dobrý den Chtěl sem se zeptat jestli bych se mohl taky přihlásit do řady jako zájemce o mladé mnohonožky. Moc se mi líbí mám doma achatiny a mám rád takové giganty z mikrokosmu. poprosil bych o zaslání fotek můj mail je samochodka@email.cz. předem děkuji ONDRA