Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hroznýš královský- porod

Dobrý den. Je to asi hodina co nám hadice porodila asi 30 mladých mláďat. Netušíme, co máme teď dělat. Zda to nechat tak pár dní nebo terárko vyčistit, zda na mláďata sahat či nikoliv, možná jsou některá mrtvá a jak vlastně poznáme zda jsou mrtvá nebo ne?? Prostě bych potřebovala vědět přesný postup, co ted máme dělat, aby byli hadi vpořádku . moc děkuji za rychlou odpověď.
Marcela

"Jdi s cenou dolu. Vychcanej frajere, co si rika Marcelka. Z takovych smejdu jako jsi ty, je cloveku vazne na bliti. Myslis, ze kdyz ze sebe budes delat holku navic ktera o hadech nic nevi, ze snaz ty krizence prodas???!!! HOVADO!!!"

Citovala jsem smsku, která mi dneska ráno došla. Chtěla bych vám, kdo jste mi to poslal, vzkázat, že jste v mých očích velký hrdina. Schovávat se za anonymitu je velmi snadné, že?
Přesto bych vám chtěla říci, že pokud máte zájem , můžete se odtajnit a můžem si o tom popovídat. I o té ceně, máte-li zájem. Můj mail (nepředpokládám, že byste mi chtěl dát své telefonní číslo) je marcella6@seznam.cz.

S pozdravem Marcela K.

1. Kdyby ten člověk napsal smsku z nějakého čísla, poslala bych to přímo jemu. Poslal to však z netu a jako odesílatel bylo "999" .

2. Nepotřebuji nic řešit, i když v reálu jsem velmi komunikativní /ukecaná/ osoba :-D ale myslím, že je úplně jasné, že to byl někdo, kdo navštěvuje tuto poradnu. A díky této zprávě a vašim reakcím mám asi jasno. Díky vám za to.8-)

3. Bohužel mám takový pocit, že problémy vyhledáváte vy tím, že na mne reagujete. Pokud vás to neoslovilo ve smyslu, že jste to nepsali, nemuseli jste reagovat. Ale mám pocit, že jak jde o mou osobu, tak at napíšu cokoliv, už to bude špatně a reakce budou vesměs záporné. Bohužel.

4. Těm, co jste mi poslali soukromě něco moc děkuji, jen mne mrzí, že to nezazní veřejně.

ahoj všem

jestli to bylo na mě tak se hluboce omlouvám, netušil sem klolik lidí to tu může shlídnout, ještě jednou se omlouvám nemyslel sem to zle, v podstatě začínám znovu, dříve jsme hady měli ale to už nějaký pátek bude a pak se něco stalo doma a muselo to jít pryč,nechci se o tom bavit, měli sme hroznýška, 2 Krajty a ještě nějaký užovky.
Já určitě bych chtěl Hroznýše:x:

Prodej chovného páru boa constrictor vč.terária Prodám chovný pár hroznýše královského vč.terária a veškerého vybavení. TERÁRIUM: v.152cm,š.145cm,h.68cm. Věk hadů je 10 let. Jsou zdraví a dobře krmení. Žerou velmi dobře. Samice: 2,20m, cca 12kg, světlejšího zbarvení.Samec: 2,00m, cca 8kg, tmavšího zbarvení viz .link zde: Terarko-_prodej Měly spolu už 3x mladé , naposledy letos v lednu (viz fota) Cena 19.000,-kč vč.terária.Terárium je možné otevřít zevnitř,aby hadi mohli k sobě. O ceně lze jednat.

Milý DUku, jen pro upřesnění, ti hadi měli spolu již 3x mladé. Z toho 1x , co je má přítel. Kupoval je už když byli dospělí. Má je asi něco přes rok, skoro dva. To jen pro upřesnění.
A co se týče té ceny, já jsem pouze tisková mluvčí přítele. Ti hadi nejsou mý a on si tuto cenu řekl, tak jsem mu rozdala inzeráty. Sama mu říkám, že ta cena je přemrštěná, ale bohužel na mne nedá, i když jsem mu četla mail, který došel včera od pána, který sám říkal, že ta cena je otřesná. Nehnu s ním, tak nebombardujte mne, prosím. On na to časem přijde, když uvidí samá negativa.

A chtěla bych požádat o jedno. Co bylo to bylo. Myslím, že jsem se stáhla a nyní už sem ani nechodím. Inzerát jsem podala i sem, protože si myslím, že to je vhodné. To, že cena je nevhodná s tím moc já sama nenadělám.
ZKUSTE MI PORADIT, KOLIK BYSTE ZA TO CELÉ TAK MAX.DALI? AT TO TAKY PŘÍTEL VIDÍ , NÁZORY DRUHÝCH A TROCHU SE UMOUDŘÍ? MOC DÍKY ZA POMOC.

Možná i 6-7 000 č za chovný pár mixů, ale za víc prostě prodejní nejsou. Cenu terária těžko odhadovat, ale žádný zázrak to není (myslím vzhledem k materiálům a opotřebení, velikost je slušná), no max. tak 3000, takže sumasumárum dohromady max. 9-10 tisíc Kč. Ovšem na druhou stranu, každé zvíře (věc,...) má takovou cenu, za jakou ho dokážete prodat;-).