Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik kusů je velkokapacitní?

Sedím a uvažuji kde je vlastně vyjádřen, či určen, počet chovaných kusů, kdy neškodný malý chovatel přechází do skupiny nebezpečné, označené našimi vyvolenými jako "velkokapacitní chov". Je to snad opět určováno ma místě perzekuce kontrolujícím úředníkem, tudíž závislé na jeho momentální náladě a dostatečné pokoře kontrolovaného chovatele, nebo jsem nějaký prováděcí předpis přehlédl? Pro mě je to velice důležité zjistit, nejsem si totiž jist, kolik členů své rodiny a příbuzných budu muset obtěžovat, abych se dostal do té skupiny, klasifikované jako méně nebezpečná.
Nepřibyde náhodou další slušný počet chovatelů, nutnust jejich evidence, další papírování, další nutnost kontrolovat více osob, větší spotřeba razítek a r. barvy ??? Tedy přesně ten problém, který se mazaný úředník snaží vyřešit?
Poraďte prosím, děkuji.

ja by som povedal ze sa z toho chovatel tak ci tak nedostane:

1. ak ponuknem zvieratam velky priestor kde budu mat viac pohodlia tak ma oznacia za "velkokapacitneho" (ved predsa pouzivam velky priestor)
2. ak dam zvierata do skromnejsich podmienok tak mi zasa vynadaju ze ich tyram

a teraz si vyber ...