Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PROPADÁK

Kdo sledoval dnešní přenos české Miss ví asi o čem mluvím. Jasně, že o vystoupení se zvířaty. Nevím jak moc byli "vycvičeni"pro showbusines, ale Jožinovi se ty davy lidí asi moc nelíbily. Doufám, že už nebudou mít nikdy v televizi podobně přiblblý nápad a zbytečně stresovat zvířata.

Fejk je původem komediant

Nemám tucha co se dělo na volbě MYŠ:-D.Docela mě,ale překvapují Vaše názory na pana Fejka.Já ho osobně neznám a tak ho jako člověka hájit nechci a nebudu.Za jeho působení v Pražské ZOO se(podle mého laického názoru)udělalo spoustu dobrých věcí,které pozvedli jméno ZOO ve světě.A třeba zrovna příjezd gaviálů je toho podle mě důkazem.A v době po povodních to jistě nebylo snadné šéfování.Jestli je můj názor příliš zkreslený jeho vystupováním v médiích tak mě prosím nekamenujte a vysvětlete mi polopatě mojí mejlku.
Já mu prostě fandím.

On je hlavně manažér a v tom je dobrej a je dobré, že naslouchá svým zoologům a kurátorům, ale ta komediantnost byla myšlena tak, že pochází z uměleckého prostředí a ne z vědeckého a medialita je pro něj důležitá, někdy důležitější než zvířata sama. Ale, jak bylo řečeno, ty zvířata na miss nebyla z pražské zoo.
Co se týká povodní, tak svým způsobem to neštěstí zahradě spíš pomohlo, změnila se koncepce spodku zahrady, začly v podstatě na zelené louce znovu a s poměrně bohatými dotacemi a dary, ale souhlasím, že po povodních šla zahrada dost nahoru.
Gaviálové jsou především aktivita Ivana Reháka a pochybuji, že nebýt jeho, tak by je sehnali a pavilón pro ně je Myšlenka hlavně Petra Velenského, takové jeho "dítě" a myslím, že dost povedené. A Fejk údajně dodnes moc nechápe, jak mohl dát na něco, kde bude tak málo "aktivních" zvířat a tak málo "života" (on má rád když tam poletují ptáčci a běhají opičky:-D) 15 miliónů (nebo snad 20). Ale dal;-).

Hlavně,že dal,že? Já si myslím,že ředitel může být i z části komediant, pokud má pod sebou odborníky na jejichž rady dá. Co si budeme říkat, v dnešní době hlavně mediálnost a viditelnost přináší peníze,sponzory apod.
Kdyby byl bubák,zalezlý v pavilonu a nekomunikující s médii,tak by to taky moc nepomohlo. A mohl by být odborník ze všech největší. Bohužel bez peněz to dneska fakt nejde :-(

Myslím, že to v Pražské Zoo mají nastavené tak jak to má být. V čele musí stát někdo, kdo sežene prachy a zařídí, aby byla Zoo vidět- tohle jde zaručeně líp manažerovi. Zoologové pak s penězi můžou vymýšlet, tvořit. Pak Zoo vypadá, tak jak má vypadat(jako v Praze) Nám chovatelům jde zase to vymýšlení a utrácení ;-) To mě přivádí k myšlence, že bych manažera potřeboval taky :-D

No jeho jistě ne, předpokládám, že nemá ani křečka v kanclu, ale je fakt, že gépardy v Práglu nemaj, já to teda zrovna neviděl, tak jsem netušil, co tam bylo za zvěř. No, aspoň, že na bedně stály samý moje favoritky:-D. Tej holčině ze Strážnice jsem držel palce (no raději bych jí držel něco jiného...:-D) a ona to vyhrála. Měl jsem si na ní vsadit.:-/

Já už jsem si říkal, že by bylo prima, kdyby Jožin tu slečnu trošku škrábnul nebo povalil nebo utekl. Navíc si myslím, že missky byly daleko více stresované než to zvíře. Fakt doufám, že podobný volovinky už nebudou vymýšlet.