Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ládví 9.2.2008

Zdravim přátelé.
Tak v sobotu je ta burza v Ládví,na které bude možnost podepsat i tu slavnou PETICI.:))
Ted když už se skoro všichni známe podle fotek z vlákna Vy a vaši hadi,tak se ptám.Kdo pojede?Posedíme a pokecáme.Jo a pozor jede i Ficule :-D:-D:-D

Tak Burza skončila, tak to sem snad můžu napsat...Trošku ze se be udělám debílka, no ale co už :-) koupil jsem si tam topnou folii, chtěl jsem ji dát na zkoušku k eublikům nebo do budoucna do nějakýho mini inkubátorku, ale vůbec jsem si nevšiml, že k tomu není přívod do zásuvky (prostě z toho čučí dva drátky, viz foto) - to můžu jako prostě vrznout přes čokoládu do klasický 230V šnůry do el. ?? To zase dostanu kopanec? :-D
[http://i62.photobucket.com/albums/h107/mike_the_mad _dog/P2090091.jpg]
PS:všecky (skoro) sme vás tam viděli!! 8-);-)

Hele stála rovný 2 kila, ale kdybych si všiml té se šňůrou tak bych koupil tuhle, bylo tam moc horko a moc lidí na to, abych dokázal líp používat mozek...;-)
Ale doufám, že mi někdo poradí :-) do elektriky fakt nevidim.
Ficule: myslím, že jsem tam viděl tebe, Přemka a určitě Meldu, Pepého bohužel poznám jen podlé kérky na ruce (viz. fotky tady s kobercem :-p) a s Knoxvillem jsme se potkali. Jinak nikoho jinýho jsme nazahlídli. Já ty zvířátka v krabičkách moc nemusim, tak jsme zdrhali co nejdřív.

Zdar kamarádi,jelikož jsaem slepý jak patrona,tak jsem bohužel viděl pouze tu skulinu před sebou,kterou jsem se mohl protáhnout a nepřizabít nikoho kolem sebe:-D .Jinak díky těm,s kterýma jsem měl dnes tu čest se osobně seznámit ;-).
MadMike:Byl jsem ten plešatý ocásek za Ficulí:puff:.

Jo, tak když se pozorně podíváte o dvouřadu stolů vlevo a kousek dál ke středu, tak tam uvidíte kluka v červený mikině s kapucou, tak to.... nejsem já:-D, ale je to jediný místo, kde jsem stál chvíli za stolem a ten kluk je můj kolega z práce a měl tam asi dvanáct krásných barevných eublephárů, tak tam jsme měli stůl, akorát, že já tam právě většinou nebyl, páč jsem všechno prodal za čtvrt hodiny hned u schodů:-D.

Tak lidi,co jste si koupili? Já si přivez 3 krabičky cvrčků.Koukal jsem jak sůva na toho pána co tam prodával ty Gallotie.Měl jich tam mraky.Taky sem hledal ty moje plánovaný E.rufodorsáta.Byl jsem hodně zklananej jak vypadali.Hubený,páteř jim lezla ven a ještě po sobe měli kusy kůže.Tak jsem do nich nešel:-)

Pro MadMike: Nejspíš jeden z těch kablů je nulák (světle modrý) a ten druhý fáze (nejspíš černý). Pokud to tak je, stačí, když koupíš dvoužilový kabel (fáze, nulák) a napojíš to na sebe, barvu na barvu. Pravděpodobně do bude na klasických 230V. Rozhodně bych to zapojil přes termostat.

Zubr: Jo díky moc, oni jsou oba ty drátky černý, ale zapojit to nejspíš zvládnu a jak mi psal filosofemgt, tak jsem asi koupil pěknej šítek... a jak říkáš, buď ještě přikoupím termostat nebo to asi půjde do koše, halt jsem neználek no...zejtra to odzkouším (v prázdným terárku samozřejmě) a pak možná pošlu fotky jak přijeli hasiči.:x: díky