Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ládví 9.2.2008

Zdravim přátelé.
Tak v sobotu je ta burza v Ládví,na které bude možnost podepsat i tu slavnou PETICI.:))
Ted když už se skoro všichni známe podle fotek z vlákna Vy a vaši hadi,tak se ptám.Kdo pojede?Posedíme a pokecáme.Jo a pozor jede i Ficule :-D:-D:-D

čau lidičky. My s přítelem tam chcem jet taky, ale vůbec do toho neděláme. Neznáme to, protože nebýt těch malých hroznů, tak se nedostanu ani na tyhle stránky. Je tu někdo, kdo by mi poradil nebo řekl, jak to tam chodí? Chceme tam vzít pár kousků háďat a zkusit je prodat. Víte kolik tam stojí místo a od čeho se odvíjí ty ceny ? Nebo to tam funguje jako aukce? No zkrátka, vím o tom úplné PRD.
Díky

Tak Burza skončila, tak to sem snad můžu napsat...Trošku ze se be udělám debílka, no ale co už :-) koupil jsem si tam topnou folii, chtěl jsem ji dát na zkoušku k eublikům nebo do budoucna do nějakýho mini inkubátorku, ale vůbec jsem si nevšiml, že k tomu není přívod do zásuvky (prostě z toho čučí dva drátky, viz foto) - to můžu jako prostě vrznout přes čokoládu do klasický 230V šnůry do el. ?? To zase dostanu kopanec? :-D
[http://i62.photobucket.com/albums/h107/mike_the_mad _dog/P2090091.jpg]
PS:všecky (skoro) sme vás tam viděli!! 8-);-)

Hele stála rovný 2 kila, ale kdybych si všiml té se šňůrou tak bych koupil tuhle, bylo tam moc horko a moc lidí na to, abych dokázal líp používat mozek...;-)
Ale doufám, že mi někdo poradí :-) do elektriky fakt nevidim.
Ficule: myslím, že jsem tam viděl tebe, Přemka a určitě Meldu, Pepého bohužel poznám jen podlé kérky na ruce (viz. fotky tady s kobercem :-p) a s Knoxvillem jsme se potkali. Jinak nikoho jinýho jsme nazahlídli. Já ty zvířátka v krabičkách moc nemusim, tak jsme zdrhali co nejdřív.

To já taky. To bylo jediné pozitivní na celém dni - poznat nové milé tváře a staré milé tváře. Jinak den, radši zaspat. Dovršilo se to "ztrátou" fotoaparátu. Naštěstí pořadatelé náš batoh našli. Už jsem s ním nepočítal a v hlavě přemítal, který pořídíme letos. A hlavně kolik přesčasů na něj budu muset odmakat.

Zdar kamarádi,jelikož jsaem slepý jak patrona,tak jsem bohužel viděl pouze tu skulinu před sebou,kterou jsem se mohl protáhnout a nepřizabít nikoho kolem sebe:-D .Jinak díky těm,s kterýma jsem měl dnes tu čest se osobně seznámit ;-).
MadMike:Byl jsem ten plešatý ocásek za Ficulí:puff:.

Nechci Vás zklamat, ale sám mám pocit, že ten zakroužkovanej nejsem já, ne, že by mi nebyl podobnej, ale když to porovnám s okolím, tak jsem byl u jiného stolu a to asi jen čtvrt hodiny ke konci, já mám teď vzadu na krku trošku odrostlé "páčo" a tenhle člověk je poměrně slušně zastřiženej, ale jinak až budu potřebovat dvojníka, tak ho beru:-D. Jinak já potkal na chvilku Meldu a z Jelenem jsme poklábosili a pozor nakonec zlatý hřeb, podiskutoval jsem i z Khorem;-), ale už mimo burzu v pizzerii. Jinak jsem ještě pár povědomých ksichtíků zahlíd, ale jelikož jsem přirozeně plachej, tak jsem se neodvážil:-D, mimochodem taky jsem viděl nějakého "Ritchiho":-D.
Mad Mike: Podle mě by bohatě mělo stačit koupit zástrčku a zapojit ty dva dráty na ty dva kolíčky. Jo a kdybyste vyhořeli, tak sorry.:-D

Jo, tak když se pozorně podíváte o dvouřadu stolů vlevo a kousek dál ke středu, tak tam uvidíte kluka v červený mikině s kapucou, tak to.... nejsem já:-D, ale je to jediný místo, kde jsem stál chvíli za stolem a ten kluk je můj kolega z práce a měl tam asi dvanáct krásných barevných eublephárů, tak tam jsme měli stůl, akorát, že já tam právě většinou nebyl, páč jsem všechno prodal za čtvrt hodiny hned u schodů:-D.

Tak lidi,co jste si koupili? Já si přivez 3 krabičky cvrčků.Koukal jsem jak sůva na toho pána co tam prodával ty Gallotie.Měl jich tam mraky.Taky sem hledal ty moje plánovaný E.rufodorsáta.Byl jsem hodně zklananej jak vypadali.Hubený,páteř jim lezla ven a ještě po sobe měli kusy kůže.Tak jsem do nich nešel:-)

Pro MadMike: Nejspíš jeden z těch kablů je nulák (světle modrý) a ten druhý fáze (nejspíš černý). Pokud to tak je, stačí, když koupíš dvoužilový kabel (fáze, nulák) a napojíš to na sebe, barvu na barvu. Pravděpodobně do bude na klasických 230V. Rozhodně bych to zapojil přes termostat.

Zubr: Jo díky moc, oni jsou oba ty drátky černý, ale zapojit to nejspíš zvládnu a jak mi psal filosofemgt, tak jsem asi koupil pěknej šítek... a jak říkáš, buď ještě přikoupím termostat nebo to asi půjde do koše, halt jsem neználek no...zejtra to odzkouším (v prázdným terárku samozřejmě) a pak možná pošlu fotky jak přijeli hasiči.:x: díky