Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlustší želva

Ahojky,potřeboval bych poradit.Mam dvě želvy mapové asi 3 měsíce.Měří kolem 7 cm.Zahrnul jsem do stravy moučné červy a zdají se mi tlustší,než by měly být.Dělají se jim u zadních nohou takové váčky.Mohlo by to být těmi červy???Dávám jim je každý den,jinak krmím granulemi asi 4druhy,žížaly,Gamarus,cvrčci,patentky,žívé neonky obecné a kuřecí maso.Každý den dávám želvám něco jiného,ale červy dávám každý den.Měl bych je omezit?? Děkuji za odpovědi :puff:
[http://img441.imageshack.us/img441/368/p1060269il4. jpg]

Zdravím, já nevím, jak je to u želv, ale u svých ještěrů bych nikdy nekrmil tak často moučnými červy, snažím se raději moučné červy vůbec nepoužívat, dochází často k ukládání tuku na játra a pak k jejím selhání! Ale tak je to hlavně u ještěrů, nevím, jak u želv!;-)