Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hroznýš královský

Ahoj lidi,mám takový problém,mám 6ks hroznýšů královských od května loňského a jeden z nich má sem tam zakloněnou hlavu až o skoro 180°.Jinak žere a svléká se normálně.Dík za každou radu.Čaute

Díky krokodýle,had je bokem,tak rychle jsem terárko ještě neudělal.A ještě takový jeden dotaz,zítra budu hady krmit,krmím je bokem v plastových bednách a terárko vždy vyčistím,neměl bych ho něčím vydezinfikovat,a to nejen kvůli té nemoci,ale i preventivně u dalších hadů.Dík za odpověď.