Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení Boa

Dobrý den,
dnes jsem si dovezl samici Boa constrictor imperator, asi 150 cm.
Prosím poraďte, jak velké potkany, jak často a kolik by měla dostat?
Děkuji :-)
Změna kategorie, původně: Hadi (halapremek)

Ritchy má naprostou pravdu. Než začnu něco chovat musím mít základní znalosti a k tomu patří i stravování jeho svěřence. Informací je všade dostatek a pak stačí jen lehce přizpůsobit dle nároků konkrétního jedince. Kdo si nedovede poradit s tím základním nemá mít ve své péči nic živého.

:-Dsnad jste me pochopili ze me to vadi...a ne ze v tom mam "bordel"-prave ze mi vadi jak se kazdy pta porad na to same....takze muj napad je napsat nejaky zakladni strucny clanek o chovu...kdyz uz je nekdo tak mimo ze nevi zakladni veci tak bych napsla clanek pro zacatecniky nebo tak neco....

Možná by jsi to mohl promyslet a dal by se udělat nějaký graf,který by se nahoře mohl přišpendlit a lidi by zapisovali velikost hada a kolik sežere+četnost krmení.Jen mě to ted napadlo,není do pořádně promyšlený.Jestli budeš mít čas,tak to zkus dotáhnout do konce.Mohlo by to být zajímaví.:))

:-D spise jsem myslel clanek ,ktery by obsahoval vsechny tyto zakladni otazky...kolik krmit jakeho hada...napr..uzovky od 1metr.... hroznyse od 1 m atd.. pak dasli tema vlhkost vzduchu....dalsi napr velikost teraria....vsechno jenom odhad ale alespon by se zde neobjevovali prispevky typu..jake asi terarium a kolik toho vlastne sni...i kdyz tomu se zabranit neda