Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mládě / subadult, co koupit?

Preferujete při koupi hada spíše mít ho od mládětě, nebo raději staršího? Sledovat jak roste, nebo již se jen kochat je veliký? Krmit holátky, nebo předhodit rovnou mastomyš?

Pořád mi v hlavě vrtá myšlenka, že koupit staršího také není špatná možnost, ale zase nevím, jestli by had na mě tím pádem hůře nereagoval. Když už měl jednoho majitele, se kterým vyrůstal.

maximalni souhlas;-)navic ve tvem veku si myslim ze nemas dostatecne zkusenosti a vedomosti pro chov tolika zvirat a dalsich ktere uz mas naplanovane koupit;-)takze ve tvem pripade bych si to nechal projit hlavou a dobre rozmyslel co delas aby potom treba zvirata zbytecne netrpela;-)