Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.C.C. Peru - nežerou potkany...???

Ahoj.Už jsem zde vlákno zakládal na toto téma,ale dovolím si ještě jednou.....
Zdravím vážené pány chovatele...Mám pár B.C.C. Peru (Pucallpa).
Žerou všechno možné,ale jen ne potkany - tak prosím i já o radu vás pány hadaře....
Už jsem zkusil potkany na všechny způsoby......
Teď je ještě zkusím pořádně vyhladovět,ale vzhledem k tomu že jde o půlroční mláďata,tak to zas nechci přehánět.
Myšima a křečkama se umí nacpat k prasknutí,ale potkany považují doslova za kámoše a jsou schopní s nima strávit sladkou noc...:-?

Neboj nebudeš, oni si časem zvyknou. Ty potkany se nakonec přijímat naučí, nebál bych se nechat je trochu vyhladovět, případně můžeš potkana trochu "napachovat" křečkem nebo myšinou - prostě tím co jim chutná. Uvidíš že to bude dobré, dej jim čas. No, a kdyby jo trucovali a potkani jim nevoněli, jsou tu i jiní hlodavci než jen malé myši a křečci. Třeba osmáci, morčata, aj. :-)