Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sraz tera poradna

U příležitosti tisícého registrovaného návštěvníka vyhlašuji sraz tera poradny.Navrhoval bych spojit ho s nějakou pražskou burzou,ale jsem přístupný všem návrhům. :beer:

mám s Petrem příští týden schůzku,tak se ho zeptám jestli si na nás udělá čas,a jaké množství lidí je pro něj limitní, a dám vědět.
P.S. jsme domluvení,že mně ukáže gaviály...už sice ukazoval fotky na konferenci ve Varech...ale živě...těším se jak malej jarda na bonbonky...hodím sem pak nějakou fotku....

Ahoj.
Prosím,nechci tě zarmoutit,ale B.C.C. to není.
V poslední době jsem už podobné zvíře viděl a tipuji to na mixíka,nebo maximálně říznutého s Hondurasem.Mám pocit že poslední dobou u těch mixů nám tady někdo promíchal krev...
Což z hlediska mixů je pozitivní a z hlediska imperátorů negativní.V dospělosti může takové zvíře vypadat jako imperátor,ale mladí budou mix jako poleno z velké většiny..Teda za předpokladu že budou spářeni s dalčím mixem,jinak se ta genetika posouvá někam do neznáma.
Dám sem fota B.C.C. Peru pro porovnání,ale už jsem je do teraporadny jednou dával.

No to by šlo....což o to.......
Jen by se to muselo vyřešit krapet dopředu....
Musel bych vědět kolik lidí by přijelo,musel bych splašit ubytování,občerstvení, a sklípek je to nejmenší...
Je to jen věcí organizace a domluvy.Ale zkusím to tady nadhodit v samostatném článku a pak se uvidí.Reálné by mě to připadlo někdy v létě až budou dovolený a bude se moct chrápat na zemi.
Ono po pařbě ve sklípku ti je jedno kde si usteleš....
Já vím své................:-[

No já myslim, že sraz je dobrý nápad...:-D:beer:
Zrovna jsem byl včera s Cardou Retardou ve škole a povídal, že by jsme určitě mohli zajít popít...:-D ( popravdě mi řekl, že jestli tam půjdu já, tak nepřijde-nebo něco v tom smyslu...:-D nechápu proč...:-/ )
Jinak po burze by to bylo optimální-ikdyž nemůžu nic slíbit, ještě nevim jestli náhodou nebudu v práci...:.(

:-Dplzen je kousek od prahy a brno je zase daleko pro ostravaky a opavaky...co takhle udelat ostrava brno praha???nevim je fakt ze ten hradec to ma taky na prd ale do prahy to neni zase tak daleko? ne?:-pkolik lidi by prislo do ostravy?zalozte nekdo anketu ju?kolik lidi prijde do prahy ostravy a rna jestli by to melo cenu

Promiňte, ale jako rodilý Brňák musím říct: Brno je prostě Brno :-D - víno, ženy, zpěv, slivovice, rock ´n roll, spalovna, skoro všichni se tam znaj - nádhera kurňa 8-)8-). Ne to je jen fórek, ale musím říct, že ten sklípek na jihu je pro mě lepščí než "velko"město - ať už je to Praha, Plzeň, Brno nebo cokoliv jinýho.

No jo, jižní polokoule, vše opačně :-D Ale v JAR jsou lidé trošku světlejší, i když jsme se učili že 3/4 jsou černoši, ale měli jsme učitele angličtiny z JAR a byl jako obyčejný Evropan :-) No jinak zima tam není zase tak krutá, je tam někdy i 20°C a někdy zase 0°C :-D

Ten sever v té době bude možná i lepší, nežten JAR - přeci jen, noční teploty i pod nulu... Chceme se držet na severu, tak snad bude počasí ok, ale třeba takové Drakken Berge budou nerealne (zima a pořád déšť). Chceme zkusit i Kalahari, tak uvidíme :) Bohužel, na cestování tam mám jen necelé 3 týdny, zbytek práce. No, uvidíme. Nebojte, fotky sem nějaký šoupnu :), pokud budou.
VH

Fotečky musí být, jsem již teď zvědavý ;-) Já doufám, že chytnete to lepší počasí, zima tam začíná okolo dubna a končí v září, takže když to budeš situovat více k září, tak bude vše OK, ani nevím, kdy tam jedeš? Já se chystám na konci června a to tam bude asi hodně teploučko :-D

Bohužel, termín mám fixní, jedu tam primárně pracovně (dvě konference) a zbytek je vlastně taky pracovní (univerzitní pracoviště, snad i terenní stanice a malilinko cestování). Však uvidíme :) Budu tam v červenci, tedy na vrchulu zimy. Zase to bude prý bude na velká zvířata (Big a Little five), ale já tam jedu především za malejma :) VH

Tusim, ze davaji nejaky dokumentarni cyklus Planeta Zeme - Pouste - od BBC. Moc pekne, ale take se zrovna nedivam

Minule davali jeskyne a jeskynni tvorove, take tam ukazovali, jak krajty lovi diky svym termoreceptorum v jeskynnich netopyry.

Jinak v te televizi ani nic zajimaveho nedavaji, takze se nedivim, ze ji ani nevlastnite ;-)

Dávaj dokument o pouštích a jejich fauně a flóře, to se člověk dozví zajímavostí..... Od netopýrů, co sajou nektar z květů nočního kaktusu, až po námluvy velbloudů. :-)
Jéééé, ukazujou krásně barevný plochoještěry z jižní afriky. A vyskakujou jak žabky a chytaj ve vzduchu muchničky. Super podívaná. Nebudu vám, co nemáte Tv dělat chutě....;-)

trochu to tu oprašim ten sraz by nebyl špatnej v nějakym campu vletě neco ogrilovat pokecat a napřiklad vyhlasit soutěž winner fota roku a pak:beer:mohli by se udelat jeden uprahy a jeden na morave aby moravaci nekerovaly mozna bych sehnal nejake pohary co vy na to,????????????????????