Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sraz tera poradna

U příležitosti tisícého registrovaného návštěvníka vyhlašuji sraz tera poradny.Navrhoval bych spojit ho s nějakou pražskou burzou,ale jsem přístupný všem návrhům. :beer:

Ahoj.
Prosím,nechci tě zarmoutit,ale B.C.C. to není.
V poslední době jsem už podobné zvíře viděl a tipuji to na mixíka,nebo maximálně říznutého s Hondurasem.Mám pocit že poslední dobou u těch mixů nám tady někdo promíchal krev...
Což z hlediska mixů je pozitivní a z hlediska imperátorů negativní.V dospělosti může takové zvíře vypadat jako imperátor,ale mladí budou mix jako poleno z velké většiny..Teda za předpokladu že budou spářeni s dalčím mixem,jinak se ta genetika posouvá někam do neznáma.
Dám sem fota B.C.C. Peru pro porovnání,ale už jsem je do teraporadny jednou dával.

No to by šlo....což o to.......
Jen by se to muselo vyřešit krapet dopředu....
Musel bych vědět kolik lidí by přijelo,musel bych splašit ubytování,občerstvení, a sklípek je to nejmenší...
Je to jen věcí organizace a domluvy.Ale zkusím to tady nadhodit v samostatném článku a pak se uvidí.Reálné by mě to připadlo někdy v létě až budou dovolený a bude se moct chrápat na zemi.
Ono po pařbě ve sklípku ti je jedno kde si usteleš....
Já vím své................:-[

No já myslim, že sraz je dobrý nápad...:-D:beer:
Zrovna jsem byl včera s Cardou Retardou ve škole a povídal, že by jsme určitě mohli zajít popít...:-D ( popravdě mi řekl, že jestli tam půjdu já, tak nepřijde-nebo něco v tom smyslu...:-D nechápu proč...:-/ )
Jinak po burze by to bylo optimální-ikdyž nemůžu nic slíbit, ještě nevim jestli náhodou nebudu v práci...:.(

:-Dplzen je kousek od prahy a brno je zase daleko pro ostravaky a opavaky...co takhle udelat ostrava brno praha???nevim je fakt ze ten hradec to ma taky na prd ale do prahy to neni zase tak daleko? ne?:-pkolik lidi by prislo do ostravy?zalozte nekdo anketu ju?kolik lidi prijde do prahy ostravy a rna jestli by to melo cenu

Promiňte, ale jako rodilý Brňák musím říct: Brno je prostě Brno :-D - víno, ženy, zpěv, slivovice, rock ´n roll, spalovna, skoro všichni se tam znaj - nádhera kurňa 8-)8-). Ne to je jen fórek, ale musím říct, že ten sklípek na jihu je pro mě lepščí než "velko"město - ať už je to Praha, Plzeň, Brno nebo cokoliv jinýho.

No jo, jižní polokoule, vše opačně :-D Ale v JAR jsou lidé trošku světlejší, i když jsme se učili že 3/4 jsou černoši, ale měli jsme učitele angličtiny z JAR a byl jako obyčejný Evropan :-) No jinak zima tam není zase tak krutá, je tam někdy i 20°C a někdy zase 0°C :-D

Ten sever v té době bude možná i lepší, nežten JAR - přeci jen, noční teploty i pod nulu... Chceme se držet na severu, tak snad bude počasí ok, ale třeba takové Drakken Berge budou nerealne (zima a pořád déšť). Chceme zkusit i Kalahari, tak uvidíme :) Bohužel, na cestování tam mám jen necelé 3 týdny, zbytek práce. No, uvidíme. Nebojte, fotky sem nějaký šoupnu :), pokud budou.
VH

Fotečky musí být, jsem již teď zvědavý ;-) Já doufám, že chytnete to lepší počasí, zima tam začíná okolo dubna a končí v září, takže když to budeš situovat více k září, tak bude vše OK, ani nevím, kdy tam jedeš? Já se chystám na konci června a to tam bude asi hodně teploučko :-D

Bohužel, termín mám fixní, jedu tam primárně pracovně (dvě konference) a zbytek je vlastně taky pracovní (univerzitní pracoviště, snad i terenní stanice a malilinko cestování). Však uvidíme :) Budu tam v červenci, tedy na vrchulu zimy. Zase to bude prý bude na velká zvířata (Big a Little five), ale já tam jedu především za malejma :) VH

Tusim, ze davaji nejaky dokumentarni cyklus Planeta Zeme - Pouste - od BBC. Moc pekne, ale take se zrovna nedivam

Minule davali jeskyne a jeskynni tvorove, take tam ukazovali, jak krajty lovi diky svym termoreceptorum v jeskynnich netopyry.

Jinak v te televizi ani nic zajimaveho nedavaji, takze se nedivim, ze ji ani nevlastnite ;-)

Dávaj dokument o pouštích a jejich fauně a flóře, to se člověk dozví zajímavostí..... Od netopýrů, co sajou nektar z květů nočního kaktusu, až po námluvy velbloudů. :-)
Jéééé, ukazujou krásně barevný plochoještěry z jižní afriky. A vyskakujou jak žabky a chytaj ve vzduchu muchničky. Super podívaná. Nebudu vám, co nemáte Tv dělat chutě....;-)

trochu to tu oprašim ten sraz by nebyl špatnej v nějakym campu vletě neco ogrilovat pokecat a napřiklad vyhlasit soutěž winner fota roku a pak:beer:mohli by se udelat jeden uprahy a jeden na morave aby moravaci nekerovaly mozna bych sehnal nejake pohary co vy na to,????????????????????