Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průzkum zájmu - akce SKLÍPEK 2008

Tak je to tady.
Různí přispěvatelé,kteří maskují svůj zájem o alkohol :-D,zájmem o zvířata,8-) by se rádi někde sešli.
Já jsem navrhl vinný sklípek na Jižní Moravě.
Zkoumám váš zájem,neboť v případě že by byl,musel bych vše zorganizovat,což uznáte že mi dá krapet starání.
Eventuelně bych si to představoval takhle.....
1)Místo konání Vracov (u Kyjova)
2)Termín bude předmětem diskuse
3)Až se na něm dohodneme,zjistí se,kolik lidí by závazně přijelo
4)Já pak na daný počet lidí zajistím sklípek(s vínem)8-),občerstvení
a ubytování.Ubytování na tom bude to nejhorší.Máme tu 2 malé penzionky
a turistickou ubytovnu.V blízkém Kyjově je také pár hotýlků a turistická ubytovna.Zájemcům o akci bych zaslal kontakty na ubytování v okolí a oni by si toto museli zamluvit sami,neboť shánět ubytování pro větší počet lidí by bylo nad mé časové možnosti.V případě ubytování mimo místo konání akce lze dopravu zpět řešit taxikem - vše bude do okruku tak 10 km.
5)Ubytování by si zaplatil každý sám a závazní zájemci by mně zaslali nějakou předem dohodnutou částku,za kterou bych zajistil zaplacení akce ve sklepě a nějaké to pohoštění.
Všechny zájemce kteří by mně poslaly peníze bych pravidelně uveřejňoval v
příspěvku který bych za tímto účelem založil,aby byla kontrola.
Za předpokladu že se všechny tyto body (1 - 5) nepodaří dohodnout do konce dubna,tak realizaci ztornuju,protože bych pak nemohl zaručit že se sežene včas ubytování a i nějaký ten velkokapacitní sklípek.
Uf........
Takže.................??????
P S.Předesílám že jde zatím jen o testovací verzi akce s názvem
SKLÍPEK 2008

Já budu mít určo v autě taky nějaký místo(Pard.kraj), na Pálavě to znám jako rodilej Brňák docela dobře, poslední dobou se tam začínají oběvovat Emys orbicularis a s takovýma zkušenýma pardama jako jste vy by se nám je mohlo klidně podařit najít (takovej můj sen) :-D

PS: Knox:pokud by se jednalo o vinnej sklípek, radši bych ten vejlet udělal před a né po :-D

Jsem rád že se akce tak rozjíždí.
Za sebe mohu slíbit kvalitní víno a kvalitní pohoštění v pravém moravském vinném sklepě.
To ubytování by se muselo ovšem řešit tak jak jsem vám navrhl.Po ujasnění termínu vložím nějaký příspěvek s kontakty na ubytování a možná že i pár lidem to budu moci zajistit sám.
V tomto případě bych upřednostnil lidi co to budou mít nejdál,aby to bylo jaksi spravedlivé.
Nechte si tedy o víkendu projít v hlavě nějaké ty termíny a od pondělka bychom mohli začít licitovat...

Vážení chlastuchtiví chovatelé....:-D:-D:-D:-D:-D
Sleduji diskusi a jen nevím jak by to klaplo s tím stanem a karimatkami...
Nevím jaké bude počasí a ono po takové pařbě ve sklepě je potřeba se vyspat.
Máme tu takovou turistickou ubytovnu tak propátrám případné možnosti.
V oblasti vinných sklepů (a že jich tam je pohromadě...)je kempování zakázáno a taky bych nerad abyste druhý den cestou k domovu někde nedejbože bourali z nevyspání.
Tato akce je v začátcích a tak zjistím co a jak....
Ono by to ubytování zase taková pálka nebyla..

poslední dobou se tam začínají oběvovat Emys orbicularis

Teda mě by se to líbilo.Nemusela by to být jen chlastačka.Niky jsem jako teréní herpetolog nic nepodnik a mít sebou pár zkušených a ostřílených borců,tak by na ty baheni želvy vyrazil.Mohl by to být super víkend:-D

Né tak jako je jasný, že kvůli chlastu nikdo nepojede přes půl republiky, toho máme každej dost doma. Jde o to se sejít a udělat si fajn vejlet do pěkné přírody. Na Pálavě je to hodně hezký, i kdybychom žádný želvy nenašli. Kdyžtak si na ně vezmem uspávací šipky, aby nám do tej vody neutekly :)):))
BTW: po kvalitním jihomoravským víně zas toliko hlava nebolí, chce se to držet trochem při zemi ;-)

Pánové jen tak pro vysvětlení.
Akce by se konala jak jsem psal ve vinném sklípku,ale u nás na Moravě mají ty větší vinné sklepy takzvanou besednici,což je většinou dřevem obložená,případně vytápěná místnost se stoly a lavicemi kde se může setkat větší počet lidí a pobesedovat.Víno se roznáší zájemcům a ti kteří chtějí vidět sklípek tak jak opravdu vypadá mohou sejít s majitelem dolů k bečkám,kde se jim dostane odborného výkladu co a jak a také jistě další degustace.Káva,čaj a další pohoštění je samozřejmostí. Pro abstinenty by samozřejmě bylo připraveno i nealko a zkrátka veškerá akce by proběhla na úrovni.Tak to jen tak na vysvětlenou těm kteří si mysleli že je zatáhnu do hlubokého zatuchlého sklepa,kde u stropu skomírá 20 watová žárovka a všude je bordel a pavučiny....:-D.
Ještě podotýkám že ona besednice je místnost nad sklepem,je čistá a prostorná - pro ty co trpí klaustrofobií...8-)

tak to nikam nejedu, ve vinném sklípku džus? To snad ne! Já se taky obětuji a tobě Zydy splatím dluh teda ne v:beer:, ale vínečku.Chlapi, včak nám ti moraváci na druhý den nepodají suchou kůrku, neblbněte, pivo, džus... to nemusíme do sklípku stačí knajpa!!! Já víno taky moc neee, ale obětuji se!

tak vás chci vidět draci: 1, Zydy, tak se ségrou to jo a s náma to džuš?
2, no krabicové, to snad ani neee
jak to moravákům vysvětlíte proč se proboha táhnete přeez půl republiky do sklípku kvůli džusu a pivku!!! Jen hezky začněte trénovat, já si večer k telce taky naleju víno místo :beer:

Ahojte děcka :-)

Mno to je vynikající nápad, konečně nějaký srazík blíž než v Praze, a my to máme dokonce celkem kousek...
Určitě by jsme byli pro! Problém je u nás hafík. Takže když mi prosím prosím zadavatel zjistí, zda do vinného sklípku můžu s pejskem, a zda se tam dá sehnat popřípadě ubytování s hafušou, tak by to bylo super! V případě že dá, tak paráda!!! V případě že ne, tak se můžem zastavit tak na hodinku, co hafuš vydrží v autě :-( ona totižto v noci bez nás ne.e, takže nechat ji doma nepřipadá v úvahu....
Takže pokud pes ano, já říkám ANO za mě, redsnaka a našeho hafušu :-)a věděla bych ještě tak o třech, čtyřech lidech :-) co by určo byli pro!
A jak říkám, kdyby to neprošlo, tak minimálně na nějaký výlet bysme mohli, hm? :-)
Když už to bude taková akce, já bych to viděla klidně i na celovíkendovou akci... A jak jste psali s těma stanama, to je náhodou parádní nápad!!!! Opět prosím zadavatele, at vyzjistí, jestli někde v okolí není nějaký kemp-to by bylo určo super... Třeba pátek večer vínečko, sobota výlet-ať nás přejde bolehlav :-D v sobotu večer opíkání špekajdů v kempu a v neděli třeba kratší procházka a návrat domů :-)
Mno a pak už by to chtělo jen začít vymýšlet termín... Jak tak sleduji, hodně lidí se přiklání k prázdninám... Já bych byla i pro bližší termín :-)

Mno právě proto, že je čas dovolených, tak aby lidi neodjížděli pryč a tak... Já osobně bych volila třeba květen, to už počasí na stanování je a je to ideál...
Mno já osobně bych to uspořádala klidně už příští víkend, kdybych nebyla v práci :-D:-D:-D
Mno něco vymyslete-podřídíme se :-) Ale fakt jsem pro ty stany!

Cíleně se nepodepisuji, ale ubytování používám v Kyjově na domově mládeže - Lidická ul. Je to internát zdravky a zatím jsme byli vždycky spokojení. Napište na e-mailovou adresu - domovmladeze@zdravkakyjov.Jednotlivec 17O,-, skupiny nad 30 lidí 15O Kč.:))

ahoj sice taky znám víceméně práce-rodina...ale kdyby se to trefilo do nějakého vhodného termínu přijela bych taky, s ubytováním si moc nelámu hlavu, v autě se dá taky přespat, naši psi jsou na cestování taky zvyklí a taky chrní i beze mně v autě ( i v noci :o) )....a kdybych jela můžu vzít někoho z Prahy....nemám ponětí, kolik je to kilometrů z Prahy......jdu na to mrknout :o)