Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení-"modrá žárovka"???

Ahoj všichni.Dneska mi kamarád doporučil do terárka s hrozňou žárovku,které říká "modrá".Prý vydává teplo,ale had se o ni nepopálí:i:Nemám tušení jak se jmenuje oficiálně,ale snad ji mívaj ve zveráku.Jen by mě zajímalo zda s tím máte nějaké zkušenosti.Jako začátečník mám strach aby se ta moje holka nepopálila:-/

loading...

A k čemu by to bylo, to je jen barevné světýlko na efekt, dle mého poměrně odporný světelný efekt, ale hadovi to opravdu k ničemu nebude, to ať radši ty 4 stovky posílají lidi mně a já jim pošlu normální funkční svítidlo/topidlo a zbylé 3 stovky věnuju na nadaci "krokodýlu k užitku":-D

Taky si myslím,že je to jen na "ozdobu",ale hadovi to žádný užitek nepřinese.Takže jsem koupila 25W úspornou žárovku:puff:O ní se nespálí-zkoušela jsem na ní nechat ruku:))a v pohodě.Terárko má zatím 50*30*45 D*Š*V.Teplota od 24°C do cca32-35°C pod žárovkou.Vlhkost okolo 55% v noci víc.Teď tráví myšku a jinak je naprosto v pohodě.Tak snad se jí bude dařit díky Vaším radám a mé maličkosti:-[ dobře.:-)